Wakacje z partnerem lub z kumpelą?

Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga czy Twoi zbzikowani oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty i wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – zalety
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu lub pokrewnych okolicznościach – dużo osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To również całe ogrom olśniewającego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak czasem niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o bez zarzutu gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.

Comments are closed.